Jdi na obsah Jdi na menu
 


Facundo Arana

16. 4. 2013

Facundo Arana 

 Facundo Anana pochází z Buenos Aires, o herectví se zajímal už od patnácti let, kdy začal navštěvovat divadelní kurzy. Jeho herecký rozjezd zastavila rakovina, kterou se podařilo po více než roce zastavit. Na jeho další cestu k herectví měla velký vliv další Facundova láska - saxofon. Deset měsíců hrál ve stanici metra, kde si ho jednou všiml autor populárního televizního argentinského pořadu Canto Rodado a svěřil mu v ní první roli.

Potom následovaly další - v telenovele Perla Negra (u nás uváděné pod názvem Perla) si zahrál jednu z vedlejších rolí a poté se objevil v celé řadě telenovel (např. Chiquitas, Buenos Vecinos, Yago pasion Morena), včetně jedné pro děti, V roli, kterou přijal v další telenovele s názvem 099 Central, není ani melancholickým mladíkem nebo svérázným domorodcem, ale členem speciální policejní jednotky. Facundo vedle herectví nezapomněl ani na svoji druhou lásku - hudbu. Nazpíval i několik písní včetně soundtracku k telenovele Yago, pasion Morena, která mu zajistila uspěch, ale největší úspěch měl díky telenovele Muňeca Brava, která byla vysílána po celém světe včetně ČR. Obrovský uspěch mu také připravila telenovela Sos mi vida, před nedávnem vysílána také u nás na TV Prima pod názvem Jsi můj život. Další telenovela, která začíná na argentinských televizích se jmenuje Vidas Robadas, tak uvidíme, jestli bude mít stejný uspěch jako předešlé telenovely.

S přáteli má bluesrockovou skupinu a rádi vystupují po nočních klubech. Facundo je stále svobodný, ale má prvního potomka s přítelkyní Mariou Susini. Jejich dcera se narodila 23.5.2008 a to v 00:32minut. Před Mariou chodil Facundo dlouhodobě s herečkou Isabel Macedo a byl s ní dlouhý čas zasnoubený. Jeho koníčkem je surfování a off-road (terénní jízda v autě). Má udělané zkoušky i na létání letadlem, což jsme si mohli povšimnout v telenovel Sos mi vida, kde jako Martín Quesada několikrát letěl se svojí životní láskou chudou boxerkou Monitou (Natalia Oreiro-Facu si s níá zahrál také v Divokém andělovi-Muňeca Brava)

S manželkou modelkou Mariou Susini má tři děti - dceru Indii a dvojčata Yaca a Mona.
 
Telenovely:
 
Divoký anděl - Ivo di Carlo Miranda
 
Yago, syn džungle - Yago Valdez/Fabio Sirenio
 
Jsi můj život - Martín Quesada
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář